Three into One

Do tej pory jedynym sposobem na pozbycie się tatuażu była niezbyt przyjemna i bardzo droga metoda laserowa. Obecnie w naszym studiu w Lublinie można usunąć tatuaż w nowy, rewelacyjny sposób.

Usuwanie tatuażu

Usunięcie barwnika spod skóry było dotychczas bolesne, mało skuteczne i wiązało się z wieloma skutkami ubocznymi. Nasza metoda jest o wiele skuteczniejsza niż laser i boli o wiele mniej - uczucie usuwania tatuażu jest porównywalne z tym, jakiego doświadcza się podczas wprowadzania barwnika pod skórę.
Odpowiedni pigment renomowanej, japońskiej firmy wprowadzamy w górne warstwy naskórka, który zmiękcza barwnik i umożliwia zainicjowanie przez układ odpornościowy procesu gojenia. Substancje zawarte w tym specyfiku są absorbowane przez pigmentowane komórki naskórka i wiążą pigment. Barwnik wychodzi stopniowo na powierzchnię skóry. Następnie w ciągu 6-8 tygodni na poddanym terapii fragmencie skóry tworzy się coś w rodzaju strupka, który po pewnym czasie sam odpada, odkrywając w miejscu starego tatuażu zaczerwienioną część nowej skóry.
Metoda ta bazuje, więc na aktywacji naturalnych procesów organizmu.

Miejsce po usuniętym tatuażu przez kilka tygodni należy pielęgnować za pomocą specjalnego kremu ochronnego. Cała terapia trwa w zależności od wielu czynników od jednego do trzech miesięcy. Dermatolodzy uważają, że nasza nowa technika jest o wiele bezpieczniejsza, a ryzyko, że na miejscu tatuażu powstaną blizny spada do zaledwie 6%.

Skuteczność nowej metody usuwania tatuażu szacowana jest na 92%. Jej twórcy podkreślają, że jest ona bez porównania mniej bolesna i tańsza niż usuwanie promieniami lasera.

O wszystkich szczegółach możecie dowiedzieć się Państwo u naszej wykwalifikowanej kadry. Usuwanie tatuażu Lublin - Studio Valhalla

 

Cennik

Ceny za usługę w zależności od wielkości usuwanego tatuażu

Usuwanie:
400 ÷ 1200zł

Tatuaż Lublin - Valhalla. Serecznie zapraszamy!

Copyright © 2009 - 2024 Valhalla Tattoo